Brutar în Belgia

15.90 - 17.00eur
brut/oră
Țară:
Belgia
Oraș:
Harelbeke
Tip de angajare:
De către agenții
Permis de conducere:
B
Poziție:
Brutar
Remunerație:
15.90 - 17.00 eur brut/oră
Tipul muncii:
Muncă permanentă
Valabil până la:
Jun 22, 2024
Limba străină necesară
Experiența minimă: 3
Necesită CV
Lucru pentru cupluri
Cazare oferită
Transport asigurat

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru de brutărie din vestul Belgiei, căutăm un brutar cu experiență! Responsabilitățile dumneavoastră -pregătirea produselor și a aditivilor pentru producție -înfășurarea aluatului -pregătirea aluatului de pâine -operarea cuptorului de pâine -producția manuală de croissante, prăjituri, produse de patiserie -monitorizarea mașinilor -întreținerea cuptorului -menținerea curățeniei la locul de muncă Cerințele noastre: -minimum 2 ani de experiență -cunoașterea mașinilor de panificație -cunoștințe de limba engleză la un nivel cel puțin comunicativ -disponibilitatea de a lucra noaptea oferim: un salariu de bază de 15,92 euro brut/oră. program de lucru flexibil oportunități de dezvoltare sprijin din partea coordonatorilor polonezi indemnizație de vacanță munca într-o companie stabilă și în creștere după o perioadă de tranziție reușită, aveți șansa de a obține un contract permanent
Bondgenotenlaan 143
3000 Leuven
Belgia
a expirat