Student buc─âtar - Oss

2 000.00 - 2 400.00eur
brut/lun─â
Țară:
Olanda
Oraș:
Oss
Tip de angajare:
De c─âtre agen╚Ťii
Permis de conducere:
Pozi╚Ťie:
Buc─âtar
Remunera╚Ťie:
2 000.00 - 2 400.00 eur brut/lun─â
Tipul muncii:
Munc─â permanent─â
Valabil până la:
Jul 7, 2024
Limba str─âin─â necesar─â
Experien╚Ťa minim─â: 1
Necesit─â CV
Lucru pentru cupluri
Cazare oferit─â
Transport asigurat

Descrierea jobului

­čĹĘÔÇŹ­čŹ│­čöŹ C─âut─âm! Al─âtur─â-te echipei noastre ca Student Chef! ­čö╣ Ce vei face? ├Än calitate de Ucenic Buc─âtar, vei lucra al─âturi de colegii t─âi pentru a le oferi oaspe╚Ťilor no╚Ötri o experien╚Ť─â culinar─â excep╚Ťional─â. Abilit─â╚Ťile tale culinare ╚Öi creative ├«i vor face pe oaspe╚Ťii no╚Ötri s─â fie ner─âbd─âtori s─â revin─â la noi! ­čö╣ Responsabilit─â╚Ťile tale: Asistarea buc─âtarului ├«n preg─âtirea m├ónc─ârurilor (inclusiv ├á la carte) ╚Öi ├«ngrijirea mise en place-ului zilnic. Perfec╚Ťionism ├«n fiecare detaliu, asigur├ónd calitatea optim─â a fiec─ârui fel de m├óncare. Asigurarea preg─âtirii corespunz─âtoare a buc─ât─âriei, controlul stocurilor ╚Öi al comenzilor. Cunoa╚Öterea ╚Öi aplicarea principiilor HACCP. ­čĽĺ Orele de lucru: Munc─â disponibil─â ├«n zilele de joi, vineri, s├ómb─ât─â ╚Öi op╚Ťional miercuri. ­čöÄ Pe cine c─âut─âm: O persoan─â care ├«nva╚Ť─â s─â fie buc─âtar. Preg─âtit─â s─â lucreze cu program schimb─âtor ╚Öi disponibil─â cel pu╚Ťin ├«n zilele enumerate. Cu o pasiune pentru domeniul culinar ╚Öi gata s─â lucreze ├«ntr-un mediu dinamic. O persoan─â ambi╚Ťioas─â, plin─â de ini╚Ťiativ─â ╚Öi capabil─â s─â lucreze ├«n cadrul unei echipe. Posed├ónd un sim╚Ť s─ân─âtos al umorului ╚Öi abilit─â╚Ťi de comunicare. O persoan─â care comunic─â liber ├«n limba englez─â. ­čÄü Ce oferim noi: Munc─â multitasking ╚Öi interesant─â ├«ntr-un mediu prietenos. Oportunitatea de a ├«nv─â╚Ťa sub ├«ndrumarea unui buc─âtar cu experien╚Ť─â. ╚śansa de a co-crea un nou concept culinar de succes. Mult─â libertate de ac╚Ťiune, responsabilitate ╚Öi spa╚Ťiu pentru propriile idei. Remunera╚Ťie adecvat─â - urmeaz─â a fi stabilit─â! Al─âtur─â-te nou─â ca Student Chef ╚Öi dezvolt─â-╚Ťi abilit─â╚Ťile ├«ntr-un mediu culinar dinamic! ­čŹŻ´ŞĆÔťĘ ­čÜÜ Principalele puncte forte ale ofertei: TRANSPORT GRATUIT ├ÄN OLANDA! Supliment salarial ZORGTOESLAG 123,00 euro/lun─â ­čĆá ├Än plus, oferim: Cazare confortabil─â ├«ntr-o camer─â dubl─â ├«n apropiere de locul de munc─â Acces la locul de munc─â ├«n ma╚Öinile companiei Asigurare Contract de munc─â olandez Coordonatori vorbitori de limba polonez─â ├«n ╚Ü─ârile de Jos Asisten╚Ť─â la crearea unui num─âr BSN-SOFI Plata corect─â ╚Öi la timp a salariilor (pl─â╚Ťi s─âpt─âm├ónale) Asisten╚Ť─â ├«n timpul unei vizite la medicul de familie Dac─â dori╚Ťi s─â v─â al─âtura╚Ťi echipei noastre, v─â rug─âm s─â ne trimite╚Ťi candidatura dvs. f─âc├ónd clic pe butonul "Aplic─â" de mai jos. ­čôŁ­čĹęÔÇŹ­čĺ╝­čĹĘÔÇŹ­čĺ╝ V─â rug─âm s─â ad─âuga╚Ťi urm─âtoarea clauz─â: "Sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal con╚Ťinute ├«n cererea mea ├«n scopurile necesare pentru procesul de recrutare (├«n conformitate cu Legea din 29 august 1997 privind protec╚Ťia datelor cu caracter personal, respectiv Dz. U. din 2002, nr. 101, pozi╚Ťia 926, cu modific─ârile ulterioare), realizat de Work Force Sp. z o.o., cu sediul ├«n Opole."
ul. Krakowska 53
45-075 Opole
Polonia
a expirat