Bucătar (m/f/d)

Țară:
Germania
Oraș:
Wedemark
Tip de angajare:
Direct
Permis de conducere:
Poziție:
Bucătar
Tipul muncii:
Muncă permanentă
Valabil până la:
Jul 12, 2024
Limba străină necesară
Experiența minimă: 2
Necesită CV
Lucru pentru cupluri
Cazare oferită
Fără transport

Descrierea jobului

Îți place să lucrezi cu oamenii și vrei să te scufunzi într-o lume culinară? Atunci aplicați acum ca bucătar (m/f/d) pentru restaurantul nostru "BEANS" din Wedemark! Ce vă oferim: - Salariu/salariu negociabil - Contract de muncă permanent - Fără ture fracționate - Urmărirea exactă a timpului de lucru pentru orele de lucru - Zile libere consecutive - Servicii de spălătorie la fața locului pentru hainele de lucru - O echipă de susținere și dedicată - Oportunități excelente de dezvoltare și multe de învățat - Bucătărie creativă și modernă cu un mediu de lucru divers - Ingrediente de înaltă calitate - Ierarhie plată - Spațiu pentru creativitate și metode moderne de gătit - Formare externă situațională Responsabilitățile dumneavoastră - Pregătirea de mâncăruri delicioase à la carte - Monitorizarea și refacerea nivelului stocurilor - Pre-producția produselor de casă - Pregătirea de brunch-uri și bufete pentru evenimente - Gestionarea bufetelor la evenimente - Asigurarea curățeniei și a igienei - Curățenie în cadrul activității de bucătărie Profilul dumneavoastră - Ați absolvit o formare de bucătar (m/f/d) și/sau aveți o experiență profesională semnificativă - Aveți standarde înalte de calitate, înțelegere rapidă și sunteți un jucător de echipă - Sunteți comunicativ, lucrați în mod organizat și orientat spre viitor - Sunteți entuziasmat de o bucătărie diversă, modernă, cu un accent deosebit pe mâncărurile vegetariene - Sunteți o persoană dinamică și prietenoasă Vă interesează? Faceți cunoștință cu noi și deveniți parte din echipa noastră!
Nürnberger Str. 2
30880 Hannover
Germania
a expirat